האלו, יהודים, זז משהו אצלכם שם באמריקה?

כשהייתי בתיכון עשיתי עבודה על מסעי הצלב… אח"כ בהמשך עשיתי עבודה על השואה. דבר אחד ברור הכניס אותי להלם, מסתבר, כי גם אז באינקויזיציה וגם בשואה, העיקרים שהיו מפעילים ומבעירים במיוחד נגד היהודים, היו, תנחשו, נו, מי היו אלה שפעלו הכי הכי נגד היהודים?

כמובן, מי אם לא אחר… היהודים!!!

רבותיי, ההיסטוריה חוזרת… כך מתחיל השיר הידוע והמפורסם. כי… כשיש פירוד וחוסר איחוד ואי הבנת חשיבות לביחד, תיכף מתחיל האגו הענק של היהודים להתבטא… נגד עצמם… ונגד… מדינת ישראל!!

אז בעצם הפנייה כאן היא לא רק ליהודי ארה"ב שנמצאים בגלי אנטישמיות שלא נודעו כלפיהם, אלא כלפי כל יהודי באשר נמצא הוא בעולם, וגם אם הוא כבר חי בחברה אחרת וטמון שם כולו ושאין דרך לזהות את יהדותו.. דע לך… או בעצם, דעו, כי אתם חייבים לשנות את המצב המתרגש ומגיע של גלי אנטישמיות… וגם אם אתם גרים באלסקה או תחת האדמה במומבזה, וזה תלוי, באים תתחברו!!!

ומידע כללי, רצוי לדעת, גוי לא מסוגל לשנוא יהודי בצורה תהומית ומוחלטת, רק יהודי מסוגל לכך!!!

כי אחשוורוש הניף שרביט לעבר מלכת אסתר, ואתה, במה תאחז להינצל ?

האם ידעת, כי פורים מייצג את היכולת של האדם לשנות ממנהגי העולם ולהתנהג במגמה של מעמד רוחני אחר, נוסף!

לצורך הסברה ניקח את תכונת הסוכר, הוא מתוק אך ללא גבולות פוגע בגוף. ושימוש מוגבל ומדויק, ימתיק חייך ולחייך.

נו, אז מה תעשה כדי שכשמוגש אלייך השרביט, תדע כיצד לנהוג עימו… להיטיב בחייך?

אתה בטח שואל מהו השרביט ומה בכלל מופיע כאן …הסוכר…?

זה בדיוק האישיו!!!

מדענים מאוניברסיטאות כבר פיענחו וגילו כי בכל רגע אתה נמצא מול פיתויים שונים ומגוונים לנצל לטובתך את הזולת, את האחר, כשבחוסר אחריות והכוונה, ממך הוא ייפגע.

נו, אז מה תעשה בכל פעם שהסוכר מוגש אלייך?

למעשה, לא מדובר בכלל בסוכר, אלא בתכונותייך וייצריך שבשליטת האגו.

אז. כשתגיע אל מול המלך ותוכל לבקש. בקשה, כל שתרצה מכל וכל, האם אתה בטוח מה תבקש??? האם לעצמך או… לאחר??? הרי ייתכן כי תבקש לא אחר ולעצמך, את… כל הסוכר!!!?