המחבל השתלט על נשקה של השוטרת בשדה תעופה אורלי, צרפת.

אז מה נשאר לנו לבשר לעולם…?

בטחון… אין! תעסוקה… רובוטים משתלטים,! חינוך… זה רק פלאפונים ויוטיוב ומה שמפרסמים שם המרעילים! נישואין ומשפחה… זה כבר לא מה שידוע שהיה, אחוז גירושים של מגפה!!! נו, אז מה נשאר, משהו אחד לנשימה, משהו אחד שיתן קצת תענוג…??

אז הנה, הוא התגלה, הדבר נקרא הרגע שאחרי!!!

מה? איזה רגע ומה זה האחרי…?

…מסתבר, וזאת מחקרים מוכיחים, כי אם לפחות פעם אחת בחיים תצליח לחשוב על הזולת ולא ממניעים אגואיסטים כאלו או אחרים, אזי נחשב הדבר כי התעלת מעל הכוחות של הטבע ממש, של עצמך!

נו, אז מה אתם בטח מציעים לי… את זה אתה הקורא בטח את עצמך שואל??

ובכן, האדם יצור שאינו יכול לצאת ולהתעלות מעל עצמו, אך אם יתנהל כלפי הזולת כאילו והצליח להתעלות מהאגו שנמצא בו, בטבעו, הרי בכך הוא מבצע את עיקר המשימה, היא לשנות יחס חיובי למען הזולת.

אז הנה הפתרון לשדה התעופה והשוטרים, גם לאירן והנזק האטומי, גם לסוריה והמצב האנוש שם… וגם מסתבר לאמריקאים השוטרים הטובים כביכול.. , הפתרון הוא החיבור וההתעלות מעל הטבע שבנו, פשוט להתעלות ולשנות יחס.. אל הרגע… שאחרי.

השנאה אולי תשאר, המחלוקות יפריעו… אך מעליהם, אנו כולנו מתחברים, ובכך כל המציאות שלנו תתחיל להיהפך למצוינות ולטובה.

אז, אתה שונא את ההוא והיא, והשכנה שלך שונאת את המרצה והאבא של הנהג, והנהג שונא את מזכירות של המנהל ואת החבר מלשכתו… וכל אחד שונא עוד ועוד…. אך מחליטים להתעלות מעל השנאה ולהתחבר בנקודה אחת משוטפת מעל לה.

אז כשכל העולם יתעלה מעל לשנאה אל נקודת חיבור משותפת מעל לה, נעלה בכך לדרגת מציאות אחרת, ואז כבר לא תהיה שוטרת באורלי… כי כולם חושבים האחד על השני!!!