האיש היה בעל מקטרת ורצון, ראשו הגיח כמבנה המדגיש שכחת סיבת חייו.

תמרוקי טעמים הרביץ בלשונו, וחמודי שבעי משקאות שרף מסתננים בלשון חוצפתו היתרה.

עץ ניחוחות ותזזית מרגלית נעמדה מול פניו שנעצרו ממרווחים בהסתרכותו בהם.

ואתה, אם היית אותו אדם הנעמד דום מול מרגלית וכספים וטעמים ובירורי הנאות… האם גם אתה היית מבין כי מעל לכולם יש תגלית גבוהה מהם??

האומנם??

הנה, האדם נהנה מהמוגדר כחמשת החושים, … נהנה מטעמים וריחות ומראות ומישוש ושמיעה, אך ישנם כאלו המסבירים בספרים ובכל צורה ומדיה, כי מעליהם קיים חוש עליון ונוסף, דרכו הם חווים הנאות פי אלפים, בעצם פי מליון וגם מליארדים.

אותם אלו נקראים מקובלים.

מקובלים זכו בחוש רוחני, הנקרא מסך או נשמה, דרכו בכל רגע נמצאים הם בהנאה, תמידית, לא נפסקת, ורק מתעצמת ומשתנה וגדלה.

למעשה, המידע בא כאן כדי לגלות לכם כי אם פתאום עוקץ אתכם יתוש החיים ומבקש כי תנסו לטעום עוד ועוד מהחיים…. הרי תדעו לענות לו, כי יש גבול לתענוגי החיים, הרי כמה עוד אפשר לאכול ולשתות… האדם מוגבל ביכולת זו… רק תפנו אותו לכתבי המקובלים,… בעצם ללבו פנימה, כי אם שם מתחילה להתעורר בו השאלה מה הטעם בחיים או מה בדבר להנות ממשהו שמעבר לחמשת החושים…. הרי שיקרא כתבי מקובלים. דרכם יוכל

ויגלה את הסוד על משמעות וטעם בחיים… שמתגלה ונמצא… בלבו פנימה.

הברדלס היה בעצם טיל מכוון למטרת ריסוק עצמי בבבואת החלון הזמנית של השמש מעליו.

הוא ניחש כי התנועה הבאה של הנשר אמורה להתרחש באופן זמני מאוד משום ומלטעותיו הנחושות יסבירו כך בגבולות האופק הקצר ומשוב ריצתו.

לעומתו, העופר היה תמים למראה, אך בגבולות הטבע אין מקום בקבלת החלטות השרדותיות…

כך בדרך כלל מתחילים סיפורים מעניינים ומושכים על חיות מיוחדות וגם די נדירות… דבר הגורם להתעניינות בחיות בהמ…שך, אך האם היית רוצה, ולו לפעם אחת בחייך, להרגיש מה זה להיות שונה מדמות חיית טבע שבתוכך?!

ובכן, חוקרים גילו לאחרונה נתון מדהים, מקור האושר הגדול ומשפיע והחשוב ביותר לאדם, הוא לא אחר מאשר…. מערכת קשרים עם הזולת!

מסתבר לפי המחקרים כי האדם הוא יצור חברותי!!!

אז מה לנו והסיפור על הברדלס ושאר החיות…?

אז הנה, כדי להיות בקשר שלם ומלא וטוב עם הזולת, אתה צריך לעשות מאמץ מסויים ואז גם תרגיש טוב. כי כשאתה משקיע בזולת, כמו הורים שמאמצים ילד או ילדה, הרי כי בעקבות המאמצים וההשקעה מתפתח בהורים יחס מאוד מיוחד וחם לילד המואמץ, אומרים שאפילו יותר מילד לא מאומץ. הכל תלוי בכמות ההשקעה בו… בזולת.

אז, למה בעצם שלא תתחיל ותעשה לזולת משהו טוב… לפחות אחד?!