במידה וחייזר היה פותח עיתון, כל עיתון, אחת המסקנות שלו הייתה ללא ספק שהאדם לא מרוצה מהגוף שלו. כל כך הרבה מודעות מציעות כל מיני טיפולים, החל מניתוחי לייזר לעיניים ועד מתיחות עור ושאיבת שומן מכל מיני מקומות בגוף שהצנעה יפה להם. במידה והחייזר היה קצת פסיכולוג, הוא היה מיד מזהה את המקור של התופעה הזו שזה ללא ספק השפעת הסביבה. לפני מאה שנה בסביבה של אשה בת 50 היו נשים בנות 50 שנראו כולם בערך אותו דבר ואף אחד לא התרגש מזה. היום, לעומת זאת, שערה לבנה אחת או קמט בעור נמדדים מול התמונות של הצעירות שרואים במדיה, וגם התמונות האלה עוברות לא פעם שיפוץ ממוחשב. אז בסביבה כזו, המירוץ לפנים המושלמות ולגוף המושלם יוצא מיד לדרך.

אז ראשית צריך לומר באופן גלוי: שיפור של המראה החיצוני יכול להעלות את איכות החיים של אשה באופן משמעותי ובמאה ה 21 אין שום סיבה לא לנצל את הטכנולוגיה הזו לטובתינו. תוחלת החיים עלתה, הטיפולים נעשו יותר זמינים ואין שום סיבה שאשה בת 50 תיראה כמו סבתא רבא שלה. מצד השני, יש את האימרה שכל פעולה יכולה להתבצע באופן הנכון ובאופן מוגזם וכאשר זה מגיע לגוף שלכם לפעמים טעות היא לעולמים. אשה שצובעת את המטבח שלה בצבע שמתגלה כלא מתאים יכולה להתחרט ולהזמין את הצבעי לסיבוב נוסף, אבל מי שעור הפנים שלה עבר מתיחת יתר כך שכל ההבעות שלה נאלמו ונעלמו תתקשה לתקן את המצב.

אז מה לעשות ? כמו בכל פעולה צרכנית, חשוב להכין שיעורי בית באופן קפדני. ראשית, מומלץ לבדוק את עצם הצורך שנדמה שיש, נניח למתוח את העור. יש לאדם נטיה להיות ביקורתי על עצמו יתר על המידה ואפשרות מאד סבירה היא שהניתוח הוא פשוט מיותר. במידה ויש החלטה על ניתוח, יש לבדוק כמה זמן הטכניקה המוצעת נמצאת בשימוש ומה אומרים לקוחות קודמים על התוצאות. לא מומלץ לבצע תהליכים ממש חדשים לפני שהצטבר ניסיון טוב איתם, תמיד צריך לזכור שמי שמנתח קודם כל מתפרנס מהעיסוק ויש נטיה להמעיט מהסכנות. שיהיה בהצלחה ושכולנו נרגיש טוב עם המראה שלנו.