עולם הנדלן והבנייה בישראל הופכים בשנים האחרונות לדבר הלוהט ביותר בכל מה שקשור להשקעות, נוכל לראות זאת החל מתוכניות התמא שונות ברחבי הארץ ועד להפשרה של לא מעט קרקעות בדרום במרכז ובצפון הארץ. השקעות אלו מצריכות לא פעם גם התנהלות אל מול לא מעט רשויות מס שונות, הליכים בירוקרטיים רבים ובקיצור כאב ראש לא קטן. אך בשביל שתוכלו להגיע אל כל עסקאות הנדלן השונות מוכנים, שתוכלו להרוויח את הזמן על חיפוש נכס והשוואה במקום להתעסק בהליכים בירוקרטיים, יתכן ועורך דין בתחום הנדלן יוכל להיות הפתרון המושלם. במאמר שנכתב בשיתוף עם https://ramat-verber.co.il/עורכי-דין-המתמחים-בהתחדשות-עירונית/ נתייחס לעורכי דין המוכרים בתחום הנדלן כיום.

.

גולדפרב זליגמן ושות'

משרד עורכי דין זה אשר הוקם אי שנת בשנות השלושים במאה הקודמת, מתמחה בשירותי נדלן, הנפקת מניות ועסקאות ברמה המקומית והבינלאומית. במשרד זה עורכי הדין הוותיק בישראל, אפשר למנות 2 שופטי בית משפט העליון ומגוון חברות בינלאומיות אשר נכללו בין לקוחות המשרד. כחלק משירותי החברה כוללים גם ליווי בכל הקשור לפרויקטים נדלנים, החל מקבוצות רכישה, טיפול במכרזים, ליווי פרויקטים לבנייני מגורים ומסחר ובכל ההליכים הסטטוטוריים השונים. את המשרד תוכלו למצוא בעיר תל אביב בניין אמפא שברחוב יגאל אלון 98 או בשוויץ ציריך ברחוב Mittelstrasse 14.

גולדמן, ארליך, אדלשטיין, אביגד ושות'

משרד עורכי דין הוותיק בישראל ומשלב בתוכו לא מעט תחומי משפט שונים, כמו ניהול הון משפחתי, מימון בנקאי, סחר, ליטיגציה ובעיקר נדלן. המשרד אשר הוקם בשנת 1995 מתאפיין בעיקר בידע רחב ובמשרד דינמי, אך גם בעל ידע וניסיון רב בתחומים שונים ומציע גם כן לא מעט פתרונות "מונעים" ללקוחותיו.
מבין המאפיינים הבולטים של המשרד הוא ליווי אישי של הלקוחות, החל מתכנון העסק, חיפוש מקורות מימון ועד לייצוגים שונים אל מול משרדי ממשלה, רשויות מס ומקרקעין. מבין לקוחות החברה אפשר למנות חברות ביטוח, תאגידים, יזמים פרטיים ומשקיעים בעלי קרקעות.

ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות', עם המבורגר עברון

אחד המשרדים הגדולים בישראל ומונה מעל ל150 עורכי דין והוקם בשנת 1998 נחשב לאחד המשרדים הצומחים בשנים האחרונות, בו תוכלו למצוא מעטפת שלמה בכל הקשור לליווי פרויקטים נדלנים החל מפרויקט תמ"א 38 ועד בנייה יזמית, מסחרית ופרטית. השירותים אותם מציע המשרד כוללים מגוון רחב של תחומים, החל מתחום האנרגיה תשתיות ובעל ידע רחב ומקיף בלא מעט תחומים רלוונטיים שונים.