מבין לא מעט סוגים שונים של הימורים חוקיים בישראל, הגרלות כאלו ואחרות וטופסי גירוד שונים הגרלת הלוטו עודנה נחשבת לבין אחת ההגרלות הכי שכיחות בקרב ישראלים רבים. הגרלה זו הנערכת פעמיים בשבוע מצליחה לרתק לא מעט ישראלים אל המסך בימי שלישי ומוצאי שבת, וזאת לא רק הודות לסכומי הזכייה שעלולים להפוך את חיינו במאה ושמונים מעלות אלא הסיכויים המעולים שנוכל להכנות לעצמנו בכל מילוי טופס לוטו. אבל הרבה לפני שאנו מקמטים את הסיכויים שלנו לזכות באחת מהגרלות הלוטו השבועיות, חשוב להבין ולהכיר איך ממלאים טופס לוטו? ומה הן אפשרויות המילוי השונות.

איך ממלאים טופס לוטו ושיטות מילוי

את מילוי טופס הלוטו ניתן כיום לעשות דרך מעל לאלפיים נקודות מפעל הפיס ברחבי הארץ, בנוסף לזאת ניתן גם למלא את הטופס דרך מגוון שיטות שונות אשר יכולות להכפיל את סכום הזכייה שלנו בצורה משמעותית במיוחד. אך ראשית כיצד יש למלא את הטופס הרגיל, שהוא כאמור מכיל 14 טבלאות בהם יש לסמן שישה מספרים בכל טבלה, כאשר מינימום השתתפות הינה מילוי של 2 טבלאות. עלות מילוי של כל טבלה בטופס רגיל הינה שלושה שקלים וסך מינימום השתתפות תעלה לנו כשישה שקלים בלבד.

לצד שיטת המילוי הרגילה נוכל גם למלא את המספרים שבחרנו בעוד טפסים עתידיים, ונוכל לעשות זאת דרך סימון בתחתית הטופס. שיטה נוספת היא כמובן שיטת הדאבל לוטו, אשר איננה מכפילה את סיכויי הזכייה אלא את סכום הזכייה וגם את עלות השתתפות. בטופס של דאבל לוטו ישנם כעשרה טבלאות ועלות מילוי של כל טבלה הינה שישה שקלים, כך שעלות טופס מלא הינה שישים שקלים בלבד.

זכייה ולוטו שיטתי

ישנם עוד סוגים שונים של טפסי לוטו כמו לוטו שיטתי, כאשר בעיקרו אמור להגדיל את סיכויי הזכייה של כל אחד ואחד מהמשתתפים, על ידי מספר מסוים של קומבינציות וניחוש של מספרים שונים. הגרלות הלוטו משודרות במוצאי שבת וימי שלישי ולעיתים גם בימי חמישי, כשאת ההגרלה ניתן לראות בצפייה ישירה דרך אתר מפעל הפיס.